Služby

Autobazar YesCars

Služby

Služby YesCars

Prodej vozů

Při koupi vozu Vám budou k dispozici ochotní profesionální prodejci s individuálním přístupem, možnost prohlídky vozidla vlastním mechanikem, zkušební jízda s vybraným vozem, který můžete sami řídit.

Výkup vozů za hotové

Vaše vozidlo hotově vykoupíme za nejvyšší možnou cenu do 20 minut.

Komisní prodej

Vaše vozidlo přijmuté do komisního prodeje inzerujeme na několika inzertních internetových serverech a vlastních www stránkách čímž rapidním způsobem zvyšujeme pravděpodobnost prodeje. Neúčtujeme žádné parkovné ale pouze v případě prodeje minimální provizi.

Možnost protiúčtu

Vaše staré vozidlo vezmeme do protiúčtu za vozidlo zakoupené u nás za výhodnou cenu.

Leasing do 30min na místě

Vyřízení výhodného leasingu na naší provozovně do 30 minut je samozřejmostí, potřebné doklady jsou pouze občanský a řidičský průkaz, v případě osob samostatně výdělečně činných také živnostenský list, u právnických osob výpis z obchodního rejstříku.

Úvěr do 30min na místě

Na vozidlo zakoupené u nás poskytujeme vyřízení výhodného autoúvěru od 10% akontace, bez nutnosti uzavření havarijního pojištění a to do 30 minut, potřebné doklady jsou pouze OP a ŘP v případě OSVČ také ŽL.

Povinné a havarijní pojištění vozidel

Na místě Vám rádi pojistíme Váš vůz jak povinným tak i havarijním pojištěním. Se zvolením té nejvhodnější Vám s ochotou poradí náš zaškolený pojišťovací agent.

Prodej vozu známému

Zprostředkujeme financování, chcete prodat svůj vůz známénu a jemu chybí dostatek financí? Přijeďte s vozem i známým k nám a my za Vás v autobazaru Yescars vše potřebné vyřídíme a zprostředkujeme Vašemu známému koupi vozu na splátky v potřebné výši u některého z našich smluvních partnerů.

Naši partneři ve financování

Naši partneři v pojištění

Naši partneři v prověřování vozidel

Copyright 2021 © DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.